×

Predajňa krbov je dňoch:

21.09.2017 – 23.09.2017

zatvorená ( čerpanie dovolenky ).

Zároveň pre toto obdobie platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e - shop a predajňu. Objednávky, prípadné dotazy môžte posielať, budú vybavované priebežne medzi uvedenými dátumami.
Ďakujem za porozumenie.
Ing. Mária Maslenová

 

 

krbové vložky Lacunza

5 položiek

Krbové vložky Lacunza - oceľové 

Exkluzívne krbové vložky certifikované podľa normy STN EN-13229. Ohnisko je obložené exkluzívnym bielym šamotom, rozjasňujúcim domov. Tento šamot znáša teploty do 1 200 º C, výborne akumuluje teplo a uvolňuje ho aj keď proces spaľovania končí. Sklokeramické sklo odoláva vysokým teplotám. Krbová vložka má systém oplachu skla, dvojité spaľovanie, ovládanie primárneho a sekundárneho vzduchu sa reguluje rovankým ovládaním. Vonkajší rám je odnímateľný s nastviteľnou výškou do 10 mm, pre lepšie uchytenie na tepelnoizolačné dosky, alebo na povrch, do ktorého má byť zabudovaný.Možnosť pripojiť prívod vzduchu pre horenie z exteriéru. 4 výduchy na rozvod teplého vzduchu. Nohy vložky sú regulovateľné do 70 mm výšky.

  • Krbová vložka Lacunza INCA - bočné otváranie, dva deflektory - nastaviteľné v 4 pozíciach pre reguláciu odvodu dymu, podľa konkrétnej situácie.
  • Krbová vložka Lacunza Itaca - výsuvné dvierka, bočné otváranie pre čistenie skla, tri deflektory - nastaviteľné v 4 pozíciách pre reguláciu odvodu dymu, podľa konkrétnej situácie.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Zobraziť:

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie