×

Predajňa krbov je v piatok a sobotu ( 15. a 16. februára 2019 ) zatvorená.

Čerpanie dovolenky.

Ďakujeme za porozumenie.

 

záhradné krby Palazzetti

17 položiek

Všetky záhradné krby a záhradné grily značky Palazzetti sa vyrábajú na základe dlhoročných skúseností s vývojom grilov. Palazzetti prihlada na zásady bezpečného používania výrobku, reaguje na požiadavky spotrebiteľov a poskytuje možnosti pre prípravu zdravých a chutných jedál. Záhradné krby a grily Palazzetti sú vyrobené z inovatívnych materiálov, sú trvácne a poskytujú skvelé úžitkové vlastnosti.

Zásady a odporúčania:  Aj keď je krb malý, musí byť umiestnený na priestrannej spevnenej ploche, pokiaľ možno na betónovom podklade, ktorý nebude sadať.

Záhradný krb musí byť povrchovo upravený s vodoodpudivou farbou určenou na vonkajšie prostredie ( možnosť zakúpiť spolu s výrobkom -  5 alebo 10 kg balenie ). Odporúčaná min. hrúbka 3-4mm. Záhradné krby z Marmotechu doporučujeme natrieť transparentným vodeodolným náterom ( možnosť zakúpiť spolu s výrobkom - 250 alebo 1000 ml balenie ) .Tým zabránite vnikaniu vody do konštrukcie.nater elasto

Palivo: Pre modely s bočným a zadným ohniskom sú vhodné polienka najlepšie s tvrdého dreva. Vo všetkých modeloch je samozrejmé možné použiť drevené uhlie. Ak použijete drevo, prikladajte max. 2 kg na jednú dávku. Nikdy nepoužívajte tekuté podapaľače na chemickej báze, rýchlo vzbĺknu a nie sú vhodné na prípravu jedál.

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info