×

Predajňa krbov je v piatok dňa 17.05.2024 zatvorená.

( čerpanie dovolenky )

Ďakujeme za porozumenie.

krbové kachle Austroflamm

17 položiek

Sekcia je v technickej úprave, overujú sa nové a staré modely z hľadiska výrobného programu. Pre informácie o dostupnosti nás kontaktujte telefonicky ( 0918 389 415 ), alebo použite "mám otázku" pri rozkliknutom produkte.

 

Krbové kachle Austroflamm je možné dovybaviť voliteľným príslušenstvom a doplnkami v rámci prevedenia a pridanej hodnoty. Po základnom výbere nás neváhajte kontaktovať na

maslenova@rekostavsk.sk            U nás Austroflamm horí ( v zime :-)  ) !!!

 

Krbové kachle Austroflamm rakúskeho výrobcu spájajú v sebe kombináciu rýchleho vykúrenia priestoru a dlhotrvajúceho naakumulovaného tepla. Je to vďaka systému HMS ( Heat Memory System ) a technológii Xtra, ktorými su vybavené vybraté typy kachlí.

 

krbové kachle Austroflamm graf odovzdávania tepla

 hms

 Výhodou krbových kachlí vo všeobecnosti je, že z nich vieme dostať veľmi rýchlo teplo do priestoru.

 Čas pri správnom dimenzovaní - studený vykurovací systém potrebuje zahriať chladnú miestnosť(cca 15 ° C) na izbovú teplotu (cca 21 ° C) (priemerné hodnoty):

krbové kachle: 0,25 - 0,50 h

ústredné kúrenie s radiátormi: 0,50 - 1,00 h

stenové kúrenie: 4,00 - 6,00 h

podlahové kúrenie: 6,00 - 8,00 h

 

Krbové kachle dokážu zahriať veľmi rýchlo a pokiaľ nie sú vybavené prídavnou akumulačnou hmotou, aj vychladnúť rýchlo.

 Patentovaný Austroflamm HMS systém umožňuje kombináciu rýchleho tepla s akumuláciou ( až 9 hod. ). Použitý je patentovaný materiál s veľmi vysokou objemovou hmotnosťou, s vynikajúcou absorbciou tepla a jeho postupným uvolňovaním.

Umiestnenie akumulačnej hmoty je rovnako dôležité  ako samotný materiál. Akumulačná hmota musí byť čo najbližšie k zdroju tepla ( ohnisku krbových kachlí ). Ak sa použije akumulačný materiál len na vonkajšie obloženie kachlí, nedostane sa k nemu dostatok tepla. Vo výrobkoch Austroflamm sa akumulačná hmota inštaluje do vnútra vykurovacieho telesa.

HMS umiestnenie 

Austroflamm XtraAustroflamm vylepšila systém HMS na Xtra. Je to kombinácia HMS systému s ďalším špeciálnym výmenníkom tepla s dobou odovzdávania tepla na viac ako 12 hodín.

Austroflamm Tower Xtra

Austroflamm Keramott platňaKaždý model krbových kachlí Austroflamm má ohnisko zhotovené z Kerammottu. Keramott  má optimálne zladený pomermedzi tepelnou vodivosťou a tepelnou izoláciou. V keramottovom ohnisku je palivo spaľované s oveľa vyššou účinnosťou a pri vyšších teplotách, výsledkom je spaľovanie s nízkym obsahom emisií a úspora dreva. Keramott odoláva vysokým teplotám ( až do 1200 °C ), na jeho povrchu sa takmer neusádzajú sadze a ohnisko kachlí a sklo zostáva krásne čisté.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie