×

V súvislosti s ochorením COVID-19 (zákon č. 355/2007 Z. z. a vyhlášky 131/2021 ÚVZSR) je predajňa naďalej zatvorená.
Zároveň pre tieto dni platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e-shop a predajňu.
Došlé objednávky cez e-shop sú vybavované priebežne s prihliadnutím na možnosti našich skladových zásob a zásob dodávateľov.
Výdajné miesto v zmysle vyhlášky je možné využiť len po predchádzajúcej elektronickej a telefonickej komunikácii, kedy Vami objednaný tovar pripravíme na prevzatie. Do predajne vstupujete len v prípade úhrady tovaru, max. 1 zákazník.

 

krbové vložky HITZE STMA

9 položiek

Krbové vložky Hittze STMA sa vyrábajú s cieľom uspokojiť aj zákazníkov, ktorí uprednostňujú ekonomicky menej náročné obstaranie krbovej vložky.

Krby rady STMA sú k dispozícii v 3 veľkostiach spaľovacej komory. Dodávajú sa s rovným a rohovým sklom, bez možnosti inštalácie gilotínových dverí. Na zlepšenie estetiky vložky je každý model štandardne vybavený sklom DECOR s potlačou.

Napriek zjednodušenej konštrukcii oceľového plášťa sa tieto výrobky vyrábajú so zachovaním hlavných technických riešení ovplyvňujúcich účinnosť a ekológiu spaľovania, ako napríklad: dva deflektory, systém dodatočného spaľovania, rebrovanie a celková výstelka krbovej vložky keramickým betónom - materiál na akumuláciu tepla.

 

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info