×

V súvislosti s ochorením COVID-19 a opatreniami krízového štábu SR, s cieľom prispieť k zamedzeniu šírenia ochorenia, je predajňa až do odvolania zatvorená.

Obchodní partneri a klienti s nevyzdvihnutými objednávkami, volajte 0918 389 415 alebo píšte. 

Zároveň pre tieto dni platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e-shop a predajňu. Prijaté objednávky budú vybavované postupne po znovuotvorení, s prihliadnutím, že nevieme ovplyvniť prípadné obmedzenie prepravy tovaru a výrobné a prevádzkové podmienky výrobcov a dodávateľov.

Ďakujeme za porozumenie.
V Žarnovici, dňa 13.03.2020.

 

krbové vložky HITZE STMA

9 položiek

Krbové vložky Hittze STMA sa vyrábajú s cieľom uspokojiť aj zákazníkov, ktorí uprednostňujú ekonomicky menej náročné obstaranie krbovej vložky.

Krby rady STMA sú k dispozícii v 3 veľkostiach spaľovacej komory. Dodávajú sa s rovným a rohovým sklom, bez možnosti inštalácie gilotínových dverí. Na zlepšenie estetiky vložky je každý model štandardne vybavený sklom DECOR s potlačou.

Napriek zjednodušenej konštrukcii oceľového plášťa sa tieto výrobky vyrábajú so zachovaním hlavných technických riešení ovplyvňujúcich účinnosť a ekológiu spaľovania, ako napríklad: dva deflektory, systém dodatočného spaľovania, rebrovanie a celková výstelka krbovej vložky keramickým betónom - materiál na akumuláciu tepla.

 

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info