×

V piatok 17.09.2021 je predajňa otvorená do 12:00 hod..

( dovolenka  )

Ďakujeme za porozumenie.

Krbové kachle Supra

13 položiek

Kategória je v technickej úprave a vyraďujú staré a dopĺňajú sa nové produkty.

Supra technológia - horúce spaľovanie:

Teplota spaľovania v spotrebičoch SUPRA je v priemere o 150 °C vyššia v porovnaní so spotrebičmi nespaľujúcimi v systéme "horúce spaľovanie". Týmto spôsobom zvýšená teplota plameňa spôsobuje intenzívnejšie sálanie tepla cez sklo vložky, spaliny obsahujú menej nečistôt, sklo sa čistí automaticky a objem popola je niekoľkokrát zmenšený.

Supra - čisté sklo:

Špeciálne navrhnutý rám dvierok umožňuje prúdenie vzduchu pozdĺž skla, zabráňujúc usadzovaniu sa sadzí na skle. Vďaka tomu sa môžeme bez problémov kochať pohľadom na oheň a teplo ľahšie sála cez sklo.

Supra - technológia SC2:

Optimálne dvojité spaľovanie SC2 zabezpečuje úplnu ochranu životného prostredia ako aj úsporu. Systém SC2 zabezpečuje primeranú teplotu v spotrebiči. Čiastočky, ktoré sa nachádzajú v spalinách sa spaľujú druhykrát – nie je to v prípade štandardného spaľovacieho procesu. Vďaka tomu je spaľovanie úplne ekologické - spĺňajúce tie najprísnejšie environmentálne požiadavky v Európe a zabezpečí optimálne teplo. 

Supra - FSU systém:

 • vysoké sálanie
 • čisté sklo
 • vysoká výkonnosť
 • spaľovacia komora určená pre vysoké teploty,
 • inoxový deflektor izolovaný vermikulitom,
 • vnútro zo žiaruvzdorných akumulačných tvárnic,
 • by-pass klapka na smerovanie dymu v dlhom a krátkom okruhu,
 • rúrkový výmenník na získavanie maximálneho množstva tepla
 • Akumulačné jadro, ktoré je priamo súčasťou spotrebiča. Špeciálne Suprou vyvinutý akumulačný materiál zabezpečuje ukladanie časti vytvorenej tepelnej energie a jej následné predĺžené odovzdávanie v čase, keď sportrebič nezískava energiu z paliva.
 • Systém "by – pass" s krátkym zakurovacím a dlhým prevádzkovým odvodom spalín. Krátky okruh značne uľahčuje rozpálenie a nahriatie celého systému. Pri uzavretí ,,by – pass" klapky odchádzajú horúce splodiny dlhým okruhom do komína. V tejto fáze odovzdávajú počas celej svojej dráhy tepelnú energiu vložke, ktorá ju následne spracováva.
 • Viacstupňové spaľovanie je zárukou maximálneho využitia paliva v súlade s dodržaním najprísnejších emisných kritérií. Konštrukcia FSU spotrebičov spája výhody roštových a bezroštových ohnísk v jednom. Rozpaľovanie prebieha na rošte, čo výrazne uľahčuje tetno proces. Bezroštové horenie zasa zabezpečí kvalitnejšie prehoretie dreva.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info