×

Predajňa krbov je dňoch:

21.09.2017 – 23.09.2017

zatvorená ( čerpanie dovolenky ).

Zároveň pre toto obdobie platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e - shop a predajňu. Objednávky, prípadné dotazy môžte posielať, budú vybavované priebežne medzi uvedenými dátumami.
Ďakujem za porozumenie.
Ing. Mária Maslenová

 

 

krbové vložky Austroflamm

19 položiek

Popis krbových vložiek Austroflamm

Krbové vložky rakúskeho výrobcu Austroflamm majú v ohnisku KERAMOTT - nový materiál používaný pri konštrukcii ohniska, ktorý zvyšuje teplotu spaľovania, zlepšuje účinnosť horenia a znižuje spotrebu paliva.

austroflamm keramott

Ovládacie prvky - ovládanie horenia je integrované do jedného ovládaciehoho prvku.

austroflamm ovladacie prvky

Liatinová kupola - vyrobená z trvalo odolnej liatiny, všetky prvky sú otočné v rozsahu 360° kvôli ľahkému zapojenia do komína.

austroflamm liatinova kupola

Nastaviteľné nohy - jednoduché, bezpečné a rýchlo nastaviteľné pre uľahčenie montáže.

austroflamm nohy

Sklo dvierok - žiaruvzdorné keramické sklo, osadené v stabilných profilových rámoch. Designovaná potlač skrýva konštrukčné prvky.

austroflamm sklo

Vonkajší prívod vzduchu - vzduch pre spaľovanie je privádzaný cez dopájací kus, ktorý môže byť ľahko vyvedený do vonkajšieho prostredia. Všetky krbové vložky Austroflamm majú možnosť pripojenia externého vzduchu už v štandartnej konfigurácii.

austroflamm externy vzduchu

Popis krbových vložiek Austroflamm

Systém akumulácie tepla - krbové vložky sú pripravené pre inštaláciu tepelno - akumulačných systémov ako HEAT MEMORY SYSTEM HMS, akumulačných prstencov alebo keramických výmenníkov.

austroflamm akumulacia tepla

Ohnisko - samozrejmosťou je sekundárne spaľovanie a oplach skla, horenie v krbovej vložke sa ovláda pomocou jednotnej regulácie.

austroflamm ohnisko

Zavesenie dvierok - spoľahlivé skryté pánty. Spôsob otvárania sa dá meniť. Štandartne sa dvierka otvárajú na pravej strane.

austroflamm dvierka

Otváranie dvierok - novinka, patentovaný mechanizmus otváranie a zatvárania dvierok - KLIK, dvierka zaistív správnej polohe.

austroflamm otvaranie dvierok

Otváranie dvierok dohora - výsuv - nové zdvíhacie mechanizmy sa ľahko ovládajú a sú takmer nehlučné. Vyznačujú sa presným pohybom v požadovanom smere.

austroflamm vysuv dvierok

Jednoduché čistenie ohniska - poistka výsuvných dvierok umožní otvoriť dvierka do boku a vykonať údržbu ohniska ( výber popola ).

austroflamm cistenie ohniska

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Zobraziť:

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie