×

Predajňa krbov je

v piatok 24.05.2024 otvorená do 15:00 hod..

Ďakujeme za porozumenie.

krbové vložky Austroflamm

13 položiek

Pre informácie o dostupnosti nás kontaktujte telefonicky
( 0918 389 415 ), alebo použite "mám otázku" pri rozkliknutom produkte.

 

Popis krbových vložiek Austroflamm

Krbové vložky rakúskeho výrobcu Austroflamm majú v ohnisku KERAMOTT - nový materiál používaný pri konštrukcii ohniska, ktorý zvyšuje teplotu spaľovania, zlepšuje účinnosť horenia a znižuje spotrebu paliva.

austroflamm keramott

Ovládacie prvky - ovládanie horenia je integrované do jedného ovládaciehoho prvku.

austroflamm ovladacie prvky

Liatinová kupola - vyrobená z trvalo odolnej liatiny, všetky prvky sú otočné v rozsahu 360° kvôli ľahkému zapojenia do komína.

austroflamm liatinova kupola

Nastaviteľné nohy - jednoduché, bezpečné a rýchlo nastaviteľné pre uľahčenie montáže.

austroflamm nohy

Sklo dvierok - žiaruvzdorné keramické sklo, osadené v stabilných profilových rámoch. Designovaná potlač skrýva konštrukčné prvky.

austroflamm sklo

Vonkajší prívod vzduchu - vzduch pre spaľovanie je privádzaný cez dopájací kus, ktorý môže byť ľahko vyvedený do vonkajšieho prostredia. Všetky krbové vložky Austroflamm majú možnosť pripojenia externého vzduchu už v štandartnej konfigurácii.

austroflamm externy vzduchu

Popis krbových vložiek Austroflamm

Systém akumulácie tepla - krbové vložky sú pripravené pre inštaláciu tepelno - akumulačných systémov ako HEAT MEMORY SYSTEM HMS, akumulačných prstencov alebo keramických výmenníkov.

austroflamm akumulacia tepla

Ohnisko - samozrejmosťou je sekundárne spaľovanie a oplach skla, horenie v krbovej vložke sa ovláda pomocou jednotnej regulácie.

austroflamm ohnisko

Zavesenie dvierok - spoľahlivé skryté pánty. Spôsob otvárania sa dá meniť. Štandartne sa dvierka otvárajú na pravej strane.

austroflamm dvierka

Otváranie dvierok - novinka, patentovaný mechanizmus otváranie a zatvárania dvierok - KLIK, dvierka zaistív správnej polohe.

austroflamm otvaranie dvierok

Otváranie dvierok dohora - výsuv - nové zdvíhacie mechanizmy sa ľahko ovládajú a sú takmer nehlučné. Vyznačujú sa presným pohybom v požadovanom smere.

austroflamm vysuv dvierok

Jednoduché čistenie ohniska - poistka výsuvných dvierok umožní otvoriť dvierka do boku a vykonať údržbu ohniska ( výber popola ).

austroflamm cistenie ohniska

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie