×

Vo štvrtok 23.05.2024 je predajňa v čase medzi 09:00 – 12:30 hod. zatvorená.

Ďakujeme za porozumenie.

krbové kachle Hergóm

16 položiek

Krbové kachle Hergóm španielskej výroby. Za viac ako 60 rokov Hergóm zbiera úspechy a skúsenosti s výrobkami na vykurovanie drevom a biomasou vsádzaním na prírodné palivá cestou výskumu, vývoja a zlepšovania účinnosti našich produktov.

Vyvíja tak najefektívnejšie liatinové výmenníky na trhu, systém dvojitého spaľovania, ktorý minimalizuje emisie pevných častíc do ovzdušia, alebo kachle na drevo, ktoré patria medzi tie s najčistejším spaľovaním na svete.

Hergóm s vlastnou zlievarenskou kapacitou realizuje a garantuje kompletný výrobný proces svojich produktov, vrátane dizajnu, zlievárne a hotového výrobku. Hergóm používa vo svojom výrobnom procese vybrané suroviny a komponenty, aby zaručil optimálny výkon, odolnosť a spoľahlivosť.

Všetky produkty Hergóm spĺňajú normy UNE-EN-13299, ktoré zaručujú ich prevádzku, bezpečnosť a tepelné hodnoty. Okrem toho vo výrobnom procese robí veľké investície zamerané na splnenie všetkých požiadaviek európskeho integrovaného environmentálneho povolenia, aby minimalizoval náš vplyv na životné prostredie.

V sortimente liatinových krbových kachlí Hergóm nájdete kachle moderného aj klasického dizajnu a v niektorých modeloch je výplň ohniska zo smaltovanej bielej liatiny. Alebo kachle s oceľovým opláštením, latinovým ohniskom a rúrou na pečenie

 

Pre informácie o dostupnosti nás kontaktujte telefonicky ( 0918 389 415 )

kachle dostupné na predajni k  14.05.2024

  • Hergóm Craftsbury čierne

  • Hergóm E 30-S

  • Hergóm E 30-M

  • Hergóm E 30-L

  • Hergóm E-40

  • Hergóm Manchester čierne

 

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie