×

krbové vložky Hergóm

5 položiek

Pre informácie o dostupnosti nás kontaktujte telefonicky ( 0918 389 415 ), alebo použite "mám otázku" pri rozkliknutom produkte.

Krbové vložky Hergóm španielskej výroby. Za viac ako 60 rokov Hergóm zbiera úspechy a skúsenosti s výrobkami na vykurovanie drevom a biomasou vsádzaním na prírodné palivá cestou výskumu, vývoja a zlepšovania účinnosti našich produktov.

Vyvíja tak najefektívnejšie liatinové výmenníky na trhu, systém dvojitého spaľovania, ktorý minimalizuje emisie pevných častíc do ovzdušia, alebo kachle na drevo, ktoré patria medzi tie s najčistejším spaľovaním na svete.

Hergóm s vlastnou zlievarenskou kapacitou realizuje a garantuje kompletný výrobný proces svojich produktov, vrátane dizajnu, zlievárne a hotového výrobku. Hergóm používa vo svojom výrobnom procese vybrané suroviny a komponenty, aby zaručil optimálny výkon, odolnosť a spoľahlivosť.

Všetky produkty Hergóm spĺňajú normy UNE-EN-13299, ktoré zaručujú ich prevádzku, bezpečnosť a tepelné hodnoty. Okrem toho vo výrobnom procese robí veľké investície zamerané na splnenie všetkých požiadaviek európskeho integrovaného environmentálneho povolenia, aby minimalizoval náš vplyv na životné prostredie.

Krbové vložky Hergóm sú navrhnuté s dômyselným systémom dvojitého spaľovania. Vďaka inováciám a kvalitnej štruktúre poskytujú zariadenia maximálne teplo pri minimálnej spotrebe paliva a emisiách.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie