×

krbové kachle Maslerflamme

30 položiek

Výkonové rady:

Piccolo 7 kW

Medie 12 kW

Grande 17 kW

Krbové kachle Masterflamme vďaka svojej masívnej konštrukcii zastupujú vysoko kvalitné segment trhu. Rúrkové riešenie spaľovacej komory zabezpečuje veľmi nízku rozťažnosť materiálu, vysokú kvalitu a dlhú životnosť celého zariadenia. Trubky o hrúbke steny 3mm zaručujú maximálnu odovzdanie tepla a veľmi rýchle ohriatie vzduchu prúdiaceho v rúrkach. Tento princíp vykurovanie zaisťuje rovnomerné rozdelenie teplého vzduchu nielen po miestnosti, kde stoja kachle, ale aj do ďalších miestností.

Fénový efekt:

Rýchla tvorba tepla a jeho plynulá a rovnomerná distribúcia,.

Studený vzduch je zospodu nasávaný do rúrok, ktoré tvoria priamo spaľovaciu komoru. Tým dochádza k bezprostrednému ohrevu vzduchu a jeho vyfukovaniu spôť do miestnosti.

Eko-Air-In:

Tento systém zabezpečuje centrálny prísun vzduchu pomocou externého nasávania v zadnej časti kachlí. Spaľovací proces je riadený iba jedným ovládacím prvkom v pravom dolnom rohu kachlí. Zároveň zabezpečuje ochranu pred výbuchom plynných častí pomocou plynulého nasávania čerstvého vzduchu. Tento inovatívny prvok zabezpečuje vysokú účinnosť spaľovania, zníženie spotreby dreva až o 40 % a najmä šetrnosť k životnému prostrediu.

Krbové kachle Masterflamme spĺňajú najprísnejšie európske CE normy ( EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus ).

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info