×

V súvislosti s ochorením COVID-19 a opatreniami krízového štábu SR, s cieľom prispieť k zamedzeniu šírenia ochorenia, je predajňa až do odvolania zatvorená.

Obchodní partneri a klienti s nevyzdvihnutými objednávkami, volajte 0918 389 415 alebo píšte. 

Zároveň pre tieto dni platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e-shop a predajňu. Prijaté objednávky budú vybavované postupne po znovuotvorení, s prihliadnutím, že nevieme ovplyvniť prípadné obmedzenie prepravy tovaru a výrobné a prevádzkové podmienky výrobcov a dodávateľov.

Ďakujeme za porozumenie.
V Žarnovici, dňa 13.03.2020.

 

krbové kachle THORMA Exclusive

32 položiek

Krbové kachle slovenského výrobcu THORMA výroba, k.s. exklusívnej rady sa vyznačujú čistým a vysokoúčinným horením, precíznosťou spracovania, moderným a zaujímavým dizajnom a širokou variabilitou. Samozrejmosťou je možnosť napojiť kachle na prívod vzduchu z exteriéru.

Väčšinu týchto exklusívnych kachlí Thorma je možné objednať aj s akumulačnými tvarovkami pre dlhodobé sálanie tepla aj po dohorení paliva.

Modelový rad THORMA EXCLUSIVE sa cez košík nepredáva.

V prípade záujmu o radu EXCLUSIVE nás neváhajte kontaktovať. Môžte telefonicky alebo využiť formulár cez ikonu "mám otázku" priamo v produkte. Alebo navštívte našu predajňu. Tešíme sa na Vaše dopyty.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info