×

krbové kachle HS Flamingo DELUXE

43 položiek

Nadčasové moderné účinné krbové kachle s dizajnom, ktorý inde nenájdete. 

Systém spaľovania je unikátny v tom, ako Vás bude počúvať. Regulácia intenzity ohňa je domyslená do detailu a preto môžete v krátkom okamihu kachle stlmiť a rovnako rýchlo naštartovať ich horenie. Pri tlmenom režime môžete sledovať tancujúci oheň, ktorý bude pastva pre Vaše oči. Podstata horenia kachlí Flamingo DELUXE je založená na spaľovaní plynných častíc, ktoré vytvára neopakovateľnú atmosféru, a Vy budete jej súčasťou.

Veľký dôraz na dizajn je poznať už na prvý pohľad. Spoločnosť HS Flamingo spolupracoval s najlepšími dizajnérmi, aby mohli svetu predstaviť DELUXE rad krbových kachlí Flamingo. Výber farieb, dizajnové varianty, luxusné čiernenie sklo Vás presvedčia o jasnom výberu.

Systém spaľovania u kachlí Flamingo DELUXE je dokonalosť sama. Prísun vzduchu je zaistený centrálne zo zadnej časti kachlí. Množstvo popola je minimálne. Celý spaľovací proces je ovládaný dvoma tiahlami, kedy prvý slúži na reguláciu primárneho vzduchu, potrebného k rozkúreniu a rozhoreniu dreva. Druhé tiahlo slúži na podporu sekundárneho spaľovania, teda spaľovania plynov. Jeho otvorením dochádza k prísunu terciálneho predhriateho vzduchu do hornej časti, ktorý je vháňaný do komory pomocou vrchného deflektora. Tento vzduch sa používa k úspornému a čo najefektívnejšiemu priebehu horenia dreva. Týmto je zaistená vysoká účinnosť a krásne horenie, vrátane čistého skla. Na zabezpečenie správneho spaľovania je potrebný správny ťah komína, ktorý docielite umiestnením regulátora na dymovod alebo komínovou klapkou.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info