×

krbové kachle HS Flamingo DELUXE

43 položiek

Pre informácie o dostupnosti nás kontaktujte telefonicky ( 0918 389 415 ), alebo použite "mám otázku" pri rozkliknutom produkte.

kachle dostupné na predajni k 11.03.2024

  • ESPO III čierne

  • ESPO III creme

  • PICCOLO I čierne

  • Evenes creme predané

  • Bali - krémová keramika

  • Aquaflam Vario Saporo hnedý sametový 11/7 s teplovodným výmenníkom

  • Aquaflam Vario Barma orech 11/7 s teplovodným výmenníkom

dostupnosť ostatných produktov overujem priamo u výrobcu, dodacie lehoty výrobcu sa výrazne skrátili

Nadčasové moderné účinné krbové kachle s dizajnom, ktorý inde nenájdete. 

Systém spaľovania je unikátny v tom, ako Vás bude počúvať. Regulácia intenzity ohňa je domyslená do detailu a preto môžete v krátkom okamihu kachle stlmiť a rovnako rýchlo naštartovať ich horenie. Pri tlmenom režime môžete sledovať tancujúci oheň, ktorý bude pastva pre Vaše oči. Podstata horenia kachlí Flamingo DELUXE je založená na spaľovaní plynných častíc, ktoré vytvára neopakovateľnú atmosféru, a Vy budete jej súčasťou.

Veľký dôraz na dizajn je poznať už na prvý pohľad. Spoločnosť HS Flamingo spolupracoval s najlepšími dizajnérmi, aby mohli svetu predstaviť DELUXE rad krbových kachlí Flamingo. Výber farieb, dizajnové varianty, luxusné čiernenie sklo Vás presvedčia o jasnom výberu.

Systém spaľovania u kachlí Flamingo DELUXE je dokonalosť sama. Prísun vzduchu je zaistený centrálne zo zadnej časti kachlí. Množstvo popola je minimálne. Celý spaľovací proces je ovládaný dvoma tiahlami, kedy prvý slúži na reguláciu primárneho vzduchu, potrebného k rozkúreniu a rozhoreniu dreva. Druhé tiahlo slúži na podporu sekundárneho spaľovania, teda spaľovania plynov. Jeho otvorením dochádza k prísunu terciálneho predhriateho vzduchu do hornej časti, ktorý je vháňaný do komory pomocou vrchného deflektora. Tento vzduch sa používa k úspornému a čo najefektívnejšiemu priebehu horenia dreva. Týmto je zaistená vysoká účinnosť a krásne horenie, vrátane čistého skla. Na zabezpečenie správneho spaľovania je potrebný správny ťah komína, ktorý docielite umiestnením regulátora na dymovod alebo komínovou klapkou.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie