×

V súvislosti s ochorením COVID-19 (zákon č. 355/2007 Z. z. a vyhlášky 131/2021 ÚVZSR) je predajňa naďalej zatvorená.
Zároveň pre tieto dni platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e-shop a predajňu.
Došlé objednávky cez e-shop sú vybavované priebežne s prihliadnutím na možnosti našich skladových zásob a zásob dodávateľov.
Výdajné miesto v zmysle vyhlášky je možné využiť len po predchádzajúcej elektronickej a telefonickej komunikácii, kedy Vami objednaný tovar pripravíme na prevzatie. Do predajne vstupujete len v prípade úhrady tovaru, max. 1 zákazník.

 

krbové vložky HITZE Albero

43 položiek

Krbové vložky Hitze Albero sa vyznačujú ľahkou a modernou formou, ktorá určite dokonale ladí s akýmkoľvek životným a využiteľným priestorom. Názov pochádza z talianskeho slova albero, čo znamená „strom", ktorý je akýmsi symbolom proekologickej filozofie značky HITZE a hlbokého presvedčenia, že stojí za to investovať do vykurovacích systémov, ktoré využívajú ekologické a nás obnoviteľné palivá, ako je palivové drevo.

Rada ALBERO pozostáva zo šiestich sérií krbov, ktoré sa líšia vykurovacím výkonom (9, 11, 14, 16, 19 a 25 kW), presklením (rovným alebo rohovým) a spôsobom, akým sa dvere otvárajú (výsuvný „gilotínový" typ alebo tradične otvárateľné do strany).

Vložka je vybavená prívodom vzduchu s nastaviteľným škrtiacim ventilom a nohami umožňujúcimi optimálne vyrovnanie. Interiér krbov je obložený keramickým betónom odolným voči teplotám do 1000 ° C, ktoré akumulujú teplo v spaľovacej komore. Vzduchová clona znižuje zanášanie na skle z keramického skla a systém dodatočného spaľovania znižuje emisie škodlivých látok do životného prostredia a zvyšuje úsporu paliva. Špeciálne navrhnutá vetraná štruktúra kľučky zaručuje pohodlie pri používaní a rám dverí vyrobený z profilu so zvýšenou tuhosťou zaručuje stabilitu a životnosť dverí.

Pre všetky vložky ALBERO si môžete objednať dvojité zasklenie a krbové sklo v tzv. Verzii. dekor (dekoratívne sklo).

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

prívod vzduchu z exteriéru:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info