×

krbová vložka Bef Twin V 8 Aquatic II - obojstranná, 1 dvere výsuv sklo, 1 dvere do strany sklo

krbová vložka Bef Twin V 8 Aquatic II - obojstranná, 1 dvere výsuv sklo, 1 dvere do strany sklo

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

A+

výkon 14,5 kW ( voda 4,8 kW ), účinnosť 84 %, rozsah výkonu 10 kW - 16 kW ( voda 3 kW - 5,5 kW ), hmotnosť 319 kg

4524 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Bef Home

Mám otázku

krbová vložka Bef Twin V 8 Aquatic - obojstranná:

 

V rade krbových vložiek Bef Twin Aquatic ide o spojenie prepracovanej funkčnosti teplovodných krbových vložiek Aquatic a moderného designu v podobe obojstranných teplovzdušných krbových vložiek rady BeF Twin.

Tieto krbové vložky tak zvládnu nielen spoľahlivo a efektívne zohriať vodu vo výmenníku, ale zároveň i zaistiť hrejivý pocit pri pohľade na horiaci oheň.

Rovnako, ako je to u teplovzdušnej rady BeF Twin, tak i tu je možnosť prikladania z technickej miestnosti s tým, že jedny dvierka budú plné. Opäť je rovnako možnosť u ktorýchkoľvek dverí určiť, či budú mať klasické otváranie do boku, či výsuv.

Invenciu nájdete i v spracovani oplachu skla, ktoré je vďaka tomu bezchybne čisté. Přrvedený vzduch do krbovej vložky je vedený cez zadnú a nahrievaciu komoru. Tie zaisťujú vyšší teplotu privedeného vzduchu pre oplach skla a spomaľuje jeho prúdenie.

Revolučny je i nový, iný tvar spalovacích komôr, ktoré sú konštruované na základe aerodynamických testov. Tým je dosiahnutý dokonalý model prúdenia spalín. Štrukturovaný aktívny povrch carconu zachytáva partikulárne častice s následným dopalovaním.

Oproti starším modelom je v ohnisku masivnejšia vrstva akumulačného materiálu carconu, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre našu firmu, a to až o 100%. Vďaka tomuto najmasivnejšiemu materiálu na trhu, vydrží dlhšie nahriate ohnisko.

Súčasťou týchto krbových vložiek je samozrejme dochladzovacia slučka, nožičky a príruba na prívod externého vzduchu.

 

  • Priehľadná krbová vložka, jedny dvere otváravé do strany, druhé výsuvné nahor
  • Oceľové ohnisko vyložené Carconom
  • Nový výsuvný systém dverí, ktorý zaisťuje maximálnu tesnosť a komfort obsluhy (dvere u tohoto systému idú pri posuve súbežne s rámom a v poslednej fáze sa pritlačia po celom obvode k rámu a tým zaistia maximálnu tesnosť)
  • Hlbšie ohnisko v prevedení bez zábrany umožňuje ničím nerušený pohľad do ohňa
  • Roštové ohnisko s popolníkom
  • Centrálny prívod spaľovacieho vzduchu z exteriéru s integrovaným kolektorom, optimálnym pre pripojenie automatickej regulácie spaľovania
  • Výklopný systém výsuvných dverí pre čistenie skla
  • Možno doobjednať štvorstranný obstavovací rámček s lemom 90st.
  • Dvojité presklenie na oboch stranách v štandarde
  • Max. dĺžka polien 50 cm
výkon v kW: 14
hmotnosť v kg: 319
účinnosť v %: 84
dymovod v mm: 200
dymovod v mm: 200
napojenie dymovodu: horné
teplovodný výmenník: áno
otváranie dvierok: do strany, výsuvné
presklenie: obojstranné
materiál: oceľ

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie