×

krbová vložka Kratki Floki S BS P - bočné sklo

krbová vložka Kratki Floki S BS P - bočné sklo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

A kratki PRO

výkon 8 kW, účinnosť 79,7 %, hmotnosť 122 kg

1280 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Kratki

Mám otázku

Vložka Floki BS - zaujímavého tvaru a s bočným presklením. Vďaka obojstrannému videniu ohňa a jemnému prednému rámu dokonale zapadne do štýlu moderných interiérov. Tento typ krbu sa často vyberá do otvorených priestorov, kde sa kombinujú rôzne priestory, napríklad do obývacej izby s jedálňou. Moderné riešenia použité v zariadení zaručujú úsporu energie a bezproblémovú prevádzku a čistenie.

Efektívnejšie spaľovanie a dlhšie udržiavanie teploty vďaka výstelke spaľovacej komory TERMOTEC, teploakumulačnému materiálu, ktorý zvyšuje teplotu v peci.

Spaľovanie častíc paliva vďaka deflektoru, ktorý predlžuje cestu výfuku. Tento proces tiež zvyšuje účinnosť spaľovania a zaručuje lepšie využitie energie, a tým minimalizuje emisie škodlivých látok do atmosféry.

Vzduch je do vložky privádzaný iba zvonku, vďaka vstavanému hrdlu nasávania vzduchu fi 125 mm. Jeho nastavenie sa vykonáva pomocou súpravy škrtiacej klapky s jedným regulátorom umiestneným pod dverami, čo vylučuje chyby pri nesprávnom použití. Celý mechanizmus funguje veľmi ticho a bezproblémovo.

Vložka využíva trojitý vzduchový systém pre spaľovaciu komoru. Pod rošt je privádzaný primárny vzduch, ktorý uľahčuje spaľovanie dreva. Sekundárny vzduch - zabezpečujúci ekonomické a ekologické spaľovanie - je privádzaný cez otvory v zadnej stene.

Vložka navyše využíva systém čistého skla (vzduchovú clonu), t.j. vzduch je privádzaný priamo na sklo cez systém kanálikov umiestnených po stranách krbu. Týmto spôsobom sa kyslík privádza do hornej časti spaľovacej komory, kde sa spaľujú plyny vznikajúce pri spaľovaní dreva, čím sa dodatočne znižuje emisia škodlivého CO do atmosféry.

Krbová vložka spĺňa kritéria Ekoprojektu a normy BImSchV 2, ktoré stanovujú maximálne emisie CO.

Špeciálny perforovaný dizajn rukoväte chráni pred nadmerným zahrievaním, čo prispieva k vysokému komfortu používania krbu.

Krb využíva špeciálne profilovanú spodnú dosku z materiálu TERMOTEC, vďaka ktorej je spaľovacia komora hlbšia a pojme viac dreva.

Odnímateľný rošt a popolník uľahčujú udržiavanie vložky v čistote.

Vďaka použitému systému čistého skla dochádza k obmedzenému usadzovaniu sadzí. Vzduchová clona oddeľuje sklo od ohniska. Vďaka tomu sa nešpiní a dodáva miestnosti viac tepla.

Možnosť vyrovnania nerovností terénu a vyrovnania vložky vďaka nastaviteľným nohám.

Krbová vložka Floki je vybavená otočnou liatinovou kupolou, vďaka čomu vďaka čomu je napojenie na komínový systém jednoduchší.

 • Menovitý výkon (kW) 8
 • Rozsah vykurovacieho výkonu (kW) 3,5 - 11 kW
 • Tepelná účinnosť (%) 79,7
 • Teplota spalín (oC) 270
 • Maximálna dĺžka polena (cm) 40
 • Hmotnosť (kg) 121,79
 • Priemer dymovodu (mm) 160
 • šírka (cm) 61,9
 • výška (cm) 114,8
 • hĺbka (cm) 43.2
 • Energetická trieda A
 • Sezónna energetická účinnosť (%) 70
 • faktor EEI 106
 • Emisie CO (pri 13 % O2) ≤ vyjadrené v % 0,08
 • Peľové emisie (prach) (mg/Nm3) 19
dymovod v mm: 160
napojenie dymovodu: horné, zadné
prívod vzduchu z exteriéru: áno
teplovodný výmenník: nie
otváranie dvierok: do strany
presklenie: rohové
materiál: oceľ

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie