×

Predajňa krbov je v piatok 03.07.2020 otvorená do 13:00 hod.

Ďakujeme za porozumenie.

krbové vložky Aquador

6 položiek

Novinka Aquador Blok RS !!!

Séria krbových vložiek Aquador Blok RS je celkom nová produktová rada teplovodných krbových vložiek, v ktorej sú použité najnovšie známe technológie. prepracovaný prívod vzduchu v kombinácii s dokonale tesnými dvierkami zaisťujú čisté a efektívne horenie.

Výkonová rada 10 kW, 15 kW, 22 kW.

Dvierka s kovovým rámom, alebo priznaným dizajnovým sklom.

Ohnisko bez alebo so šamotom.

Chladiaca slučka v štandarde.

 

Teplovodné krbové vložky Aquador RS sú vhodným riešením pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi ekológiou, ekonómiou, estetikou a kvalitou. Prinášajú Vám potešenie z ohňa a zároveň sú pomocou teplovodného výmenníka, ktorý je integrovaný v ohnisku dokážu vykúriť celý dom a zohriať dostatok úžitkovej vody. Oproti väčšine iných teplovodných  vložiek sú konštruované tak, aby väčšinový podiel užitočného výkonu šiel do vody a len malá časť do vzduchu. Do ohniska je privádzaný predohriaty sekundárny vzduch, ktorý spaľuje drevoplyn uvoľňujúci sa pri prvotnom horení. Týmto systémom sa získava viac energie. Pri pravidelnom a správnom kúrení teplovodnou krbovou vložkou, je možné znížiť náklady na vykurovanie až o 40 % oproti plynovému alebo elektrickému kúreniu. Materiály, ktoré sa používajú na výrobu AQUADORU sú vyberané tak, aby aj pri vysokom zaťažení nestrácali svoje vlastnosti. Steny výmenníka sú vyrobené z kvalitnej ocele, ohnisko je obložené liatym šamotom a s liatinovým roštom. Portál krbu je liatinový. Kvalitu týchto krbových vložiek potvrdzuje nadštandartná päťročná záruka.

Vstupy a výstupy výmenníka sú aj na pravej aj na ľavej strane pre uľahčenie inštalácie. Popolník je vysúvací a vyberateľný po otvorení dvierok. Zapustená kľučka na zatváranie dvierok umožňuje regulovať prítlak dvierok. Krbové vložky Aquador už obsahujú komínovú klapu  a reguláciu primárneho a sekundárneho horenia.

K teplovodnej krbovej vložke Aquador je možné dokúpiť stojan pod vložku, s regulovateľnou výškou 330 - 390 mm.

Vysvetlivky pre rýchlejšie vyhľadávanie:

  • RS - rovné sklo,
  • PSD - pryzmatické delené sklo,
  • PSO - pryzmatické lomené ( ohýbané sklo ),
  • PAN - panoramatické ( oblúkové sklo ),
  • RS-C,PSD-C, PSO-C, PAN-C - rohová  ( corner ) vložka

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info