×

V súvislosti s ochorením COVID-19 a opatreniami krízového štábu SR, s cieľom prispieť k zamedzeniu šírenia ochorenia, je predajňa až do odvolania zatvorená.

Obchodní partneri a klienti s nevyzdvihnutými objednávkami, volajte 0918 389 415 alebo píšte. 

Zároveň pre tieto dni platí obmedzenie dodávky tovaru a vybavovania objednávok cez e-shop a predajňu. Prijaté objednávky budú vybavované postupne po znovuotvorení, s prihliadnutím, že nevieme ovplyvniť prípadné obmedzenie prepravy tovaru a výrobné a prevádzkové podmienky výrobcov a dodávateľov.

Ďakujeme za porozumenie.
V Žarnovici, dňa 13.03.2020.

 

krbové vložky Kawmet

2 Položky

Krbové vložky KAWMET sú vyrobené z odliatkov sivej liatiny, triedy GG150 a GG200 o hrúbke steny od 10 mm do 15 mm, vzájomne spojených pomocou špeciálneho hrdlového spoju tesneného špeciálnou hmotou. Vložka je spojená z vonkajšej strany skrutkami. V dolnej časti kúreniska je zásuvka popolníka a v nej regulátor vstupu do kúreniska. Vložka má dvojitú zadnú časť, pričom vonkajšiu stranu tvorí teleso zariadenia a vnútornú stranu zdobená platňa zablokovaná deflektorom umiestneným na jej výstupkoch. Každá vložka je vybavená sklom odolným proti teplote 750 ´C, ktorá značne prevyšuje teplotu, ktorá vzniká v komore kozubu počas spaľovania dreva. Sklo je vyrobené z pyroceramu.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

napojenie dymovodu:

teplovodný výmenník:

otváranie dvierok:

presklenie:

materiál:

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info