×

klrbové vložky Turbo Fonte

3 Položky

Liainové krbové vložky vysokej kvality s 5 ročnou zárukou na všetky liatinové časti, vrátane roštov, zábran a deflektorov, ktoré sú obvykle zo záruky vynímané. Firma TURBO FONTE vyrába krbové vložky s dvoma exkluzívnymi patentovanými systémami: VITRE CLAIRE a TDI.

logo vitreVITRE CLAIRE - jasné sklo - systém zaisťujú klapky stabilizátira umiestnené nad dvierkami, cez ktoré si vložka nasáva sekundárny vzduch, ktorý vytvára vzduchové clonu, zabraňujúcu usadzovaniu kreosotu na skle.

tdi logoTDI - je systém sekundárneho sapľovania novej generácie. V priebehu horenia sa privádza do špeciálneho systému deflektorov sekundárny kyslík, ktorý podporuje druhé vzplanutie nespáleného oxidu uhlíka, pričom vzniká ďalšie teplo. Tento systém výrazne obmedzuje emisie spalí a prachových častíc dymových plynov a tým je ohľaduplný k životnému prostrediu.

flamme logoFlamme verte - krbové vložky s týmto označením zaručujú kvalitu a vysoké energetické parametre pri rešpektovaní životného prostredia. A prečo kupovať výrobok "Flamme verte" ? Výrobky vypúšťajú do atmosféry menej  plynných emisií, menej oxidu uhoľnatého CO, menej ohidu dusíka NOx, menej nespálených produktov. Vložky Flamme verte majú účinnosť väčšiu ko 60%. Je potrebné vedieť, že pri prechode z 50 % účinnosti na 70 % ušetríte 30 % dreva.

Výrobca:

nominálny výkon v kW:

dymovod v mm:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info